Menu
EN

مشاهده خبر

تعداد بازدید:15 | تاریخ انتشار: 1396/5/17

شهردار قلب طهران به پویش از _خودمان _شروع _کنیم پیوست

عابد ملکی شهردار منطقه 12 تهران به پویش از خودمان شروع کنیم با هدف اصلاح رفتارهای ترافیک و کاهش الودگی هوا پیوست.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12 تهران ، مهندس عابد ملکی شهردار قلب طهران در صفحه اینستاگرام خود آورده است : پویش های اجتماعی وقتی با هدف اصلاح و یا ایجاد یک رفتار اجتماعی همه گیر آغاز می شوند ، ضروری است تا علاوه بر حمایت های مردمی به منظور فراگیری توسط مدیران مرتبط نیز مورد توجه قرار گرفته تا پایداری را به همراه داشته باشند .
بدین جهت شاید بهترین کار از رویکرد فردی این باشد ؛ ما که خودمان آغازگر چنین پویش هایی هستیم؛ واقعا ، ابتدا از خودمان شروع کنیم تا منطقا بتوان بقیه همراهان را نیز به فعالیت در این حوزه ی موثر آموزش های شهروندی دعوت کنیم .
پویش از خودمان شروع کنیم نیز با این نگاه به نظر طراحی شده است . مطلب دوم که می بایست به آن اشاره شود ؛ اهمیت توجه شهروندان به تسهیل عبور و مرور در قلب یاران به واسطه وجود ظرفیت های بی نظیر اقتصادی،گردشگری، تاریخی و غیره است . این مهم حساسیت بیشتری را به سمت توجه به این پویش جلب می نماید . حرکت به سمت توسعه حمل و نقل عمومی و پاک در کنار آرام سازی و اصلاح معابر ترافیکی ... در دستور کار قرار گرفته و انشالله شهروندان به زودی به سمت یک تردد سریع و ایمن و آرام خواهند رفت .
#حق_حرکت با رویکرد هوشمند سازی و هدفمند سازی معابر و خرید ، گردشگری، تنفس، ایمنی و حمل و نقل عمومی از حقوق شهروندان منطقه است که در این طرح رعایت شده .
به امید روزی که همه ما به مسئولیت های اجتماعی خود برای داشتن حق یک زندگی خوب در شهر واقف و پر تلاش باشیم.


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
برچسب :پویش از خودمان شروع کنیم