Menu
EN

مشاهده خبر

تعداد بازدید:13 | تاریخ انتشار: 1396/5/21

شهرداری منطقه 11 برگزار می کند: تورهای کتابگردی دانش آموزان به نمایشگاه تبادل کتاب

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 تهران از اجرای طرح تبادل کتاب و برگزاری تورهای ویژه برای دانش آموزان این منطقه به محل نمایشگاه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11؛ سید عباس طباطبایی در این باره گفت: از سوی اداره آموزش و مشارکت های شهروندی این منطقه؛ تورهای ویژه کتابگردی و تبادل کتاب برای دانش آموزان برگزار می شود تا از فرصت تابستانه برای تعویض کتاب های خود و مبادله آن ها با کتاب های مورد علاقه شان بهره مند شوند.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11؛ افزود: در طرح تبادل کتاب دانش آموزان کتاب های درسی و کمک درسی خود را تحویل کارشناسان داده و پس از قیمت گذاری؛ کارت اعتباری خرید کتاب در اختیارشان گذاشته می شود که می توانند کتاب های مورد علاقه خود را خریداری کنند.
به گفته طباطبایی اداره آموزش و مشارکت های شهروندی؛ از ابتدای سال 96 تاکنون 45 تور کتابگردی و اعزام به نمایشگاه تبادل کتاب برای دانش آموزان مدارس برگزار کرده است .
نمایشگاه تبادل کتاب در خیابان مظفر شمالی قرار گرفته و از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 9صبح تا 15 دایر است. علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 55400398 تماس بگیرند.


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
برچسب :تور کتابگردی نمایشگاه تبادل کتاب