Menu
EN

مشاهده خبر

تعداد بازدید:18 | تاریخ انتشار: 1396/6/19

معاون فنی و عمرانی منطقه 19: بهسازی عمرانی  بیش از 500 نقطه در طرح استقبال از مهر

معاون شهردار منطقه 19 از بهسازی عمرانی  580 نقطه در طرح استقبال از مهر خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، شهنام جوادیان معاون فنی و عمرانی با اشاره به آغاز  فعالیت های این حوزه ویژه طرح استقبال از مهر از 15 شهریور گفت : در همین راستا 10 محوطه داخلی مراکز آموزشی  به مساحت 5 هزار متر مربع تا پایان شهریور آسفالت خواهد شد .
وی ادامه داد : پنج فعالیت های اصلی در این طرح شامل مرمت و لکه گیری، آسفالت، ترمیم  پیاده رو ها، همسطح سازی دریچه معابر ، رفع زوائد فیزیکی، ترمیم جداول و انهار  به فاصله 500 متر از مدارس  انجام می شود.
ضمن اینکه این اقدامات  در مقابل مدارس  و داخل معبر منتهی به  100 مدرسه داخل منطقه صورت می گیرد.
جوادیان در تشریح سایر فعالیت های معاونت فنی و عمرانی در طرح استقبال از مهر  بیان کرد : با توجه به اعلام آموزش و پرورش منطقه  مبنی بر سرقت و ناامنی  در مدرسه ابتدایی الغدیر ناحیه 3  اقداماتی جهت نصب نرده  و ایمن سازی انجام می شود .
معاون شهردار منطقه گفت : برای کاهش هر گونه خطر در معابر سطح منطقه در فصل  بازگشایی مدارس از هرگونه فعالیت های حفاری و گودبرداری جلوگیری خواهد شد و مجوز های مربوط صادر نخواهد شد .
این مسئول خاطرنشان کرد: به منظور تسریع در شناسایی و رفع نیازهای مدارس سطح منطقه، اطلاعات مربوط به موضوعات عمرانی درحال جمع آوری و ثبت است.


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
برچسب :طرح استقبال از مهر