Menu
EN

مشاهده خبر

image
تعداد بازدید:24 | تاریخ انتشار: 1396/6/19

ساماندهی معابر شمال شرق تهران در آستانه بازگشایی مدارس

 معاون فنی و عمران منطقه 4 گفت: اقدامات لازم در خصوص ایمن سازی و  ساماندهی معابر منطقه در راستای بازگشایی مدارس در حال اجرا است.  


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، وارسته معاون فنی و عمران منطقه با بیان این مطلب افزود: افزایش کیفیت معابر و آماده سازي محیط شهري براي ورود به سال تحصیلی جدیداز مهمترین اقدامات این حوزه همزمان با بازگشایی مدارس است.
وی افزود:  اتمام عملیات عمرانی مستمر قبل از سال تحصیلی جدید براي فراهم آمدن زمینه آرامش و آسایش شهروندان در ایام بازگشایی مدارس ، تسهیل عبور و مرور دانش آموزان ، والدین ، کارکنان مدارس و دانشگاهها در حال اجر ا است.
معاون فنی و عمران منطقه گفت:  با توجه به فرارسیدن بازگشایی مدارس ، فصول بارندگی و به منظور جمع آوری آب هاي سطحي و جلوگیری از آبگرفتگی معابر اقدامات بسیار زیادی  صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه این اقدامات در چندین معبر اصلی منطقه عملیاتی شده است گفت: لکه گیري به طول 25 مترمربع در هر معبر ، ترمیم جداول آسیب دیده و ایمن سازي معابر، مرمت و بازسازي پیاده رو ، همسطح سازي دریچه پیاده و سواره رو و  رفع معارض پیاده رو تا کنون عملیاتی شده است.
وی با اشاره به دیگر اقدامات معاونت فنی و عمران منطقه 4 با همکاری سایر ارگانها قبل از شروع سال تحصیلی گفت: پاکسازی و ایمن سازی معابر، ساماندهی حفاریهای صورت گرفته، جمع آوری نخاله های ناشی از حفاری ها و حمل نخاله معابر منطقه قبل از شروع سال تحصیلی جدید به اتمام می رسد.


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
برچسب :بازگشایی مدارس