Menu
EN

مشاهده خبر

image
تعداد بازدید:543 | تاریخ انتشار: 1395/5/5

ادارات روابط عمومی مناطق 22 گانه، جلسات ملاقات مردمی با شهردار منطقه را برگزار کردند.


سومین جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه یک با شهروندان برگزار شد
سومین جلسه ملاقات مردمی شهروندان و مراجعین با مهندس فخرالدین سلیمانی شهردار منطقه یک تهران و با حضور علی صابری عضو شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک در این جلسه که از ساعت 8 تا 13 روز دوشنبه 4 مرداد ماه برگزار شد،  30 نفر از شهروندان و مراجعین، مسائل، مشکلات و درخواست های خود را با شهردار منطقه یک و عضو شورای اسلامی شهر تهران در میان گذاشتند و دستورات لازم به معاونت ها، ادارات و واحدهای تابعه صادر شد.
گفتنی است ملاقات، روزهای دوشنبه با شهردار منطقه یک برگزار می شود و شهروندان می توانند همه روزه جهت دریافت کارت حضور در جلسه به روابط عمومی منطقه مراجعه نمایند.


ملاقات عمومی شهروندان با شهردار منطقه 3
جلسه ی ملاقات عمومی رضا دباغی شهردار منطقه 3 تهران با شهروندان این منطقه برگزار شد .   
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، در راستای تکریم شهروندان ،شانزدهمین جلسه ی ملاقات عمومی مورخ 4 مرداد ماه در این منطقه  برگزار شد.
طی این نشست شهردار منطقه با تعداد 16 نفر از شهروندان دیدار و گفت و گو  و رهنمودها و دستورات لازم برای رسیدگی و حل مشکلات آنان را پیرامون موضوعاتی چون  شهرسازی و اجرای احکام ارائه کرد.
شایان ذکر است ثبت نام شهروندان برای حضور در جلسه ی ملاقات عمومی روزهای دوشنبه ،  در ساعات و روز های اداری از سوی کارشناس اداره ی روابط عمومی انجام می شود.
اعتماد سازی بین شهروندان و شهرداری، ایجاد ارتباطات دوسویه و آشنایی بیشتر و بهتر با معضلات منطقه ای و محله ای برای تصمیم گیری جهت رفع آنها از اهداف برگزاری دیدارهای مردمی شهردار منطقه 3 است.

دیدار شهردار منطقه 4 با 23 نفر ازشهروندان در شصت ودومین جلسه ملاقات مردمی مورخ 4/5/94
مهندس امیر عباس بهاری در درشصت ودومین جلسه ملاقات مردمی این هفته ، پاسخگوی 23 نفر از شهروندان منطقه 4 بود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، در این دیدار مردمی که از ساعت 8 صبح تا ساعت30/11 انجام شد ، 23 نفر از شهروندان منطقه از نزدیک و به طور مستقیم با مهندس سید امیر عباس بهاری شهردار منطقه 4 دیدار و گفت و گو کردند و در هر مورد شهردار منطقه دستورات لازم جهت مساعدت و حل مشکل شهروندان را صادر کرد .
شایان ذکر است ، رییس حراست، معاون شهرسازی و معماری، و برخی از رؤسای ادارات در این دیدار حضور داشتند.


ملاقات مردمی شهروندان با شهردار منطقه 5 برگزار شد
شهردار منطقه 5 صبح امروز ضمن دیدار با 20 نفر از شهروندان منطقه به تمامی درخواست های آنان در خصوص امور ملکی و شهرسازی و خدمات شهری رسیدگی کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، این دیدار که با حضورشهردار منطقه، قائم مقام منطقه، معاون شهرسازی و معماری، رییس حراست، رئیس بازرسی ،رییس حقوقی،رییس املاک ، معاون خدمات شهری ، رئیس مشارکتها و رییس روابط عمومی برگزارشد 
متقاضیان درخواست های خود را درموضوعات عوارض صدور پروانه ، عوارض پایان کار ، تغییر کاربری ، مهلت زمانی برای رفع خلاف ، واگذاری املاک واقع در طرح و ... مطرح کردند و دستورات قانونی برای پیگیری و رسیدگی به آن ها صادر شد .

جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه 7 برگزار شد
شهردار منطقه 7 در جلسه ملاقات مردمی تاکید کرد: همه ما در مقابل شهروندان و افرادی که برای انجام کارهای اداری خود به شهرداری مراجعه می کنند مسئول هستیم و باید امورات ارباب رجوع را به خوبی و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم .به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، پیرو ملاقاتهای روزهای دوشنبه و در راستای رسیدگی به مشکلات و درخواستهای شهروندان دکتر سعید طلوعی شهردار منطقه 7 به همراه معاون شهرسازی و معماری و روسای ادارات منطقه با شهروندان ملاقات و به بررسی مشکلات آنان پرداخت. دکتر سعید طلوعی شهردار منطقه 7 اظهار داشت : برای اینکه بتوانیم شهروندان و ارباب رجوع را راضی نگه داریم باید برنامه ریزی داشته باشیم و با تعیین اهداف از پیش تعیین شده بتوانیم خدمات مطلوب تری به شهروندان ارائه دهیم .وی با تاکید به تکریم ارباب رجوع به معاونین ومدیران واحد ها بیان کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا ایجاد تعامل بیشتر با شهروندان و جلوگیری از اتلاف وقت آنان در مراحل مختلف اداری در دستور کار تمامی کارکنان قرار گیرد. این گزارش حاکی است در این جلسه شهروندان مشکلات خویش را در زمینه شهرسازی،املاک، اجرای احکام، درآمد و ... مطرح و ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی ارائه شد.

شانزدهمین  ملاقات شهردار منطقه 8 با شهروندان شرق تهران
شهردار منطقه 8 ، صبح روز دوشنبه (4 مرداد ماه جاری) با شهروندان ساکن این منطقه ملاقات کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، در این ملاقات که با حضور مدیران ارشد و معاونین این منطقه برگزار شد؛ شهردار منطقه 8؛  ارائه پاسخ سریع و صریح از طرف شهرداری به شهروندان را جزو اولویت سیاست های شهرداری دانست.بر اساس این گزارش، در این دیدار که با حضور جمعی از شهروندان ساکن شرق تهران،برگزار شد مردم مسائل و مشکلات خود را ابراز داشته و شهردار پس از شنیدن مشکلات مراجعه کنندگان حسب مورد دستورات لازم، برای رسیدگی به در خواست آنان را  صادر نمود.


هجدهمین  دیدار مردمی شهردار منطقه 9
 هجدهمین  جلسه ملاقات عمومی شهردار منطقه 9  به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهروندان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ،  ملاقات مردمی این هفته از ساعت نه صبح در دفتر شهردار با حضور شهردار ، قائم مقام ،سرپرست شهرسازی و روسای بازرسی، اجرای احکام،  نظارت فنی  شهرسازی و حراست آغاز و تا ساعت دوازده  به طول انجامید  دراین ملاقات به تعداد 25 پرونده رسیدگی و دستور اقدام صادر گردید.

شانزدهمین جلسه ملاقات عمومی شهردار منطقه 10 برگزار شد 
در راستای تکریم شهروندان، شانزدهمین جلسه ملاقات عمومی مهندس بابازاده شهردار این منطقه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، طی این نشست شهردار منطقه با 29 نفر از شهروندان دیدار و گفت‌وگو و رهنمودها و دستورات لازم برای رسیدگی و حل مشکلات آنان را که شامل موضوعاتی چون شهرسازی ، اجرای احکام و املاک و..... بود ارائه کرد. شایان ذکر است ثبت نام شهروندان برای حضور در جلسه ی ملاقات عمومی روزهای دوشنبه،  در ساعات و روزهای اداری از سوی کارشناس اداره روابط عمومی انجام می‌شود.

ملاقات مردمی شهروندان با شهردار منطقه11 برگزار شد
شهردار منطقه11 صبح امروز ضمن دیدار با 32 نفر از شهروندان منطقه  به  تمامی درخواست های آنان در خصوص امور ملکی و مدیریت شهری رسیدگی کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ،این دیدار که با حضورشهردار منطقه، قائم مقام منطقه، معاون شهرسازی و معماری، رییس اجرای احکام، رییس حراست،رییس حقوقی،رییس املاک و رییس روابط عمومی برگزارشد؛  متقاضیان درخواست های خود را درموضوعات اجرای احکام ، عوارض صدور پروانه ، عوارض پایان کار ، تغییر کاربری ، مهلت زمانی برای رفع خلاف ، واگذاری املاک واقع در طرح و ... مطرح کردند و دستورات قانونی برای پیگیری و رسیدگی به آن ها صادر شد.

ملاقات مردمی شهردار منطقه 12
                پیرو ملاقاتهای مردمی شهردارمنطقه 12 باشهروندان در روزهای دوشنبه ، آقای مهندس عابد ملکی شهردارمحترم منطقه  درمورخ 4/5/95 به استماع مشکلات تعدادی از شهروندان پرداخت. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12 تهران ، جلسه ساعت 9 صبح آغاز و با حضور معاونین و مدیران مربوطه ومدیر روابط عمومی بعنوان مدیر جلسه  به اتفاق  2  نفرکارشناس روابط عمومی برگزار شد. دراین جلسه 22  نفر ازشهروندان که طی هفته گذشته توسط واحد ملاقات مردمی  ثبت نام شده بودند با موضوعات مختلف شهرسازی درقالب درخواست  تثبیت تجاری ،تاییدکسبی، اضافه بنا،تغییرکاربری،تخفیف، تمدید پروانه، تراکم مازاد، تعمییرات و موضوع اجرای احکام در قالب درخواست مهلت و موضوع درآمد در قالب درخواست جابجایی زمان چک سررسید شده، مساعدت در نحوه پرداخت، مفاصاحساب و تعدادی از پیمانکاران در قالب طلب مطالبات و  خدمات شهری و غیره به طرح مشکلات خودپرداختند. شهردار منطقه 12 نیز پس از  بررسی مشکلات مطروحه ، راهکارهای قانونی ارائه و دستورات لازم جهت رفع مشکلات ایشان صادرکه به فوریت توسط  کارشناس روابط عمومی به مسئولین ذیربط جهت رسیدگی ارجاع گردید.


برگزاری پانزدهمین جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه 13 در تاریخ 4 مرداد 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، شهردار منطقه  در شانزدهمین جلسه ملاقات مردمی به مشکلات جمعی از شهروندان این منطقه رسیدگی کرد.
وی با بررسی درخواست های شهروندان ، دستورات لازم را در چهارچوب مقررات قانونی به معاونت های مربوطه و ادارات ارائه کرد.
عمده درخواست های شهروندان در زمینه  مسائل و موضوعات مرتبط با شهرسازی بود که در این جلسه توسط شهردار منطقه رسیدگی شد.
قائم مقام منطقه ، معاون شهرسازی و معماری ، روسای ادارات بازرسی و حراست ، مدیر اداره روابط عمومی از اعضای این جلسه بودند.

دکترفرهود حمیدی  شهردارمنطقه14درشانزدهمین جلسه ملاقات عمومی باشهروندان درسالجاری،به مسائل و مشکلات مراجعین به این منطقه رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه14،دراین دیدارعمومی که ازساعت 9صبح روزدوشنبه چهارم مردادماه سالجاری آغازوتاساعت12/30 همان روز ادامه داشت ، در این دیدار موضوعاتی نظیرتقسیط درپرداخت عوارض و تملک املاک در طرح و صدور پروانه های ساختمانی  مطرح و شهردار منطقه نیز بر مبنای قوانین و مقررات جاری شهرداری دستور بررسی ورسیدگی به این موارد را صادر کرد

برگزاری نشست ملاقات عمومی شهردارمنطقه 17 درهفته اول مردادماه سال 95
نشست ملاقات عمومی شهردار منطقه 17 طبق روال هفته ها ی گذشته درهفته جاری نیز با حضور قائم مقام شهردارمنطقه و مدیران و معاون مرتبط برگزارشد . 
دراین جلسه ملاقات آقای مهندس رضایی قائم مقام شهردار منطقه بهمراه مهندس یوسفی و ریاست بازرسی منطقه و همچنین مدیریت روابط عمومی ، به بررسی پرونده های بیست و هشت تن ازشهروندان پرداختند . طی این جلسه دستورهای مساعد برای حل مسایل گوناگون پرونده های موجود با محوریت شهرسازی صادر گردید.
حوزه روابط عمومی مانند سایر جلسات دیگر ملاقات اقدام به برگزاری مدیریت و ارجاع موارد مورد نظر نمود و به مسئولیت خود برای برپایی هرچه بهتر نشستهای ملاقات عمومی اقدام کرد.شهردارمنطقه18به مسائل ومشکلات شهروندان رسیدگی کرد
دکترمصطفی سلیمی شهردارمنطقه18درشانزدهمین جلسه ملاقات عمومی باشهروندان درسالجاری،به مسائل و مشکلات تعداد 17 نفرازمراجعین به این منطقه رسیدگی کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه18،دراین دیدارعمومی که ازساعت 9صبح روزدوشنبه چهارم مردادماه سالجاری آغازوتا ساعت12 همان روز ادامه داشت، موضوعاتی نظیرتقسیط درپرداخت عوارضصدورپروانه ساختمانی نسبت به املاک قولنامه ای همچنین ضرورت آزادسازی املاک واقع در طرح مطرح و شهردار منطقه نیز بر مبنای قوانین و مقررات جاری شهرداری دستورات بررسی ورسیدگی به این موارد را صادر کرد.

شهردار منطقه 19 به مشکلات بیست شهروند منطقه طی شانزدهمین ملاقات مردمی پاسخ گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، پیمان قربانی شهردار منطقه گفت: ملاقات های عمومی با شهروندان در راستای تسریع در حل مشکلات و جلب رضایت آنان صورت می گیرد و این برنامه به صورت هفتگی در قالب طرح مسائل و مشکلات مربوط به اخذ جواز ساخت، تثبیت تجاری، پایانکار، تعیین تکلیف ملک واقع در طرح، رأی ماده صد و تخفیف در عوارض انجام می شود.
وی با بیان اینکه تاکنون شانزده جلسه ملاقات عمومی  با شهروندان  این منطقه در سال95 برگزار شده است تصریح کرد: بخشی از دیدارهای مردمی در مساجد و بازدیدهای میدانی از سطح محلات انجام می شود که در همین راستا شورایاران نیز به عنوان پل ارتباطی نقش بسزایی در انتقال نیازها و مسائل شهروندان و کمک به اجرای فعالیتهای توسعه ای منطقه داشته اند.
به گفته شهردار منطقه جلسات ملاقات مردمی با شهروندان طی روزهای دوشنبه هر هفته از طریق روابط عمومی منطقه و ثبت نام و مشخصات شهروندان در سیستم ملاقات عمومی صورت می گیرد.

جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه 20 برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20 پیرو ملاقاتهای روزهای دوشنبه و در راستای رسیدگی به مشکلات و درخواستهای شهروندان سید احمد صفوی شهردار منطقه به همراه معاون شهرسازی و معماری، روسای اداره املاک، بازرسی، حراست، حقوقی و مشاور امور بانوان با شهروندان ملاقات و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.
این گزارش حاکی است در این جلسه 20نفر از شهروندان مشکلات خویش را در زمینه شهرسازی،املاک، اجرای احکام، درآمد و ... مطرح و ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی ارائه شد.
شایان ذکر است ثبت نام شهروندان برای حضور در جلسه ملاقات مردمی،در ساعات و روزهای اداری از سوی کارشناسان اداره روابط عمومی انجام می‌شود.

برگزاری چهاردهمین جلسه ملاقات مردمی در منطقه 21
جلسه ملاقات مردمی منطقه 21 با حضور شهردار و مدیران شهری منطقه ، جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان در تاریخ 4/5/95 برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 21 ،چهاردهمین جلسه ملاقات مردمی منطقه در سال 95 با حضور دکتر جمال بافرانی شهردار منطقه و به منظور بررسی موارد مطروحه شهروندان در حوزه های مختلف مدیریت شهری و رفع دغدغه های آنان برگزار شد .
بافرانی در خصوص برگزاری جلسات ملاقات مردمی افزود : جلسات ملاقات مردمی در راستای دیدارهای مستقیم شهردار و مدیران شهری منطقه در روزهای دوشنبه با شهروندان تشکیل شده و در آن مشکلات شهروندان از نزدیک مورد بررسی قرار گرفته و دستورات مقتضی به منظور رفع موارد مرتبط در اسرع وقت از سوی شهردار منطقه به معاونت ها و ادارات تابعه ابلاغ شد .
خاطرنشان می شود فراوانی موارد مطروحه از سوی شهروندان در این جلسه مسائل مرتبط با حوزه شهرسازی و معماری بود.

 

برگزاری چهاردهمین جلسه ملاقات مردمی در منطقه 22
یکصد و چهاردهمین جلسه ملاقات شهروندان 22 با حضور شهردار ، قائم مقام و معاون شهرسازی ، رئیس بازرسی و مدیر روابط عمومی جهت رسیدگی به درخواستهای شهروندان در تاریخ 4/5/95 برگزار شد .
در این جلسه که مدیریت آن را روابط عمومی بر عهده داشت به درخواست 9 نفر از شهروندان رسیدگی شد که از این تعداد 6 نفر در سامانه ثبت نام کرده بودند و مابقی با هماهنگی دفتر شهردار مراجعه نمودند و ضمناً فرمهای ملاقات تصویر مربوطه در سامانه ملاقات بارگذاری گردید.


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
برچسب :